Yükleniyor...

AVCI GIDA
Sizin ve Cebinizin Dostu!
Her Hafta Manav Günü...
Her Hafta Halk İndirimi

Avcı Kapıda - Sıkça Sorulan Sorular


Neden Kayıt Olmalıyım?

Avcı Kapıda ve Avcı Kapıda Mobil uygulamalarımızdan vereceğiniz siparişinizin tamamlanabilmesi için sizden istenen iletişim bilgileri, teslimat adresi, fatura adresi gibi bilgileri her defasında yeniden yazmak zorunda kalmazsınız.

Bu sayede Avcı Kapıda ve Avcı Kapıda Mobil uygulamalarımızdan daha önce oluşturduğunuz siparişlerinizi görüntüleyebilir ve bu siparişler üzerinden hızlıca yeni bir sipariş oluşturabilirsiniz. Üyelik girişinizi yaptıktan sonra hesabınızda sipariş verdiğiniz ürünleri artırabilir, azaltabilir ya da sepetinizi güncelleyebilirsiniz.

Nasıl Kayıt Olabilirim?

Avcı Kapıda’ya kayıt olmak için ekranın sağ üstünde bulunan Kayıt Ol menüsüne tıklayınız. Açılan sekmedeki üyelik formunu doldurun ve Kayıt Ol butonuna basınız. (Zorunlu alanların doldurulması gerekmektedir.) Bu aşamadan sonra kayıt olma aşamanız tamamlanmıştır.

Şifremi Unuttum, Ne Yapabilirim?

Avcı Kapıda Üye Girişi yaparken şifre alanının sağ altında bulunan şifremi unuttum linkine tıklayınız. Açılan ekrandaki alana kayıt olma aşamasında kullandığınız e-posta adresi giriniz. Onay kodu al butonuna tıklayınız. Seçiminiz doğrultusunda e-posta adresinize gelen onay kodunuzu ve yeni şifrenizi girerek şifre sıfırlama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Şifremi nasıl değiştirebilirim?

Avcı Kapıda Giriş Yap menüsünden üyelik girişi yaptıktan sonra “Hesabım” menüsünden “şifre değiştir” alanına tıklayarak açılan ekrandaki bilgileri doldurarak şifrenizi güncelleyebilirsiniz.

Avcı Kapıda’ya Kayıt Olmadan Alışveriş Yapabilir Miyim?

avcikapida.com alışveriş yapabilmeniz için kayıt olmanız gerekmemektedir. Kayıt olmadan da sipariş oluşturabilirsiniz.

Avcı Kapıda Mobil uygulamalarımızı kullanabilmeniz için kayıt olmanız gerekmektedir. Bu işlemi oldukça kolay ve hızlı bir şekilde ekranın sağ üstünde bulunan Kayıt Ol butonuna tıklayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Üyelik Bilgilerimi Nasıl Güncelleyebilirim?

Avcı Kapıda üyesi iseniz “Giriş Yap” menüsünden giriş yaptıktan sonra, “Hesabım” menüsünden üyelik bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Açılan ekranda üyeliğinize ait kişisel bilgileriniz doldurabilirsiniz.

Kişisel Bilgilerim Güvende mi?

Kayıtlı kişisel bilgileriniz Avcı Kapıda sistemlerinde gizlilik koşullarına uygun bir şekilde saklanmakta olup, herhangi bir şekilde 3.kişi, kurum ya da platformlarla paylaşılmamaktadır.

Siparişim Nasıl Hazırlanmaktadır?

Siparişiniz Avcı Kapıda ekibi tarafından, Avcı Gıda mağazalarımızdan sipariş ettiğiniz ürünlerin kategorisine göre ayrı ayrı toplanıp, poşetlenmektedir. Örneğin; gıda ürünlerimiz ile beraber aldığınız temizlik ve deterjan ürünlerimiz ayrı ayrı poşetlenmektedir.

Siparişim Nerede Hazırlanıyor?

Siparişiniz Avcı Kapıda ekibi tarafından, Avcı Gıda mağazalarımızda hazırlanmaktadır.

Kaç Şubemiz var?
Akevler(Merkez), Üzümcü ve Gaziemir Şube olmak üzere 3 şubemiz vardır.

Bölge bazlı sipariş kotamız var mı?
Evet var. Gaziemir bölgesi; Gaziemir merkez 60TL ve üzeri, 
Sarnıç 100TL ve üzeri, Beyazevler 100TL ve üzeri, Menderes 250TL ve üzeri servis gönderimi sağlanmaktadır.

Siparişim İçin Ödemem Gereken Teslimat Tutarı Nedir?

Online siparişinizi oluşturmanız için gereken minimum tutar 60 TL’dir. Bazı uzak bölgeler için 60TL üstü minimum limit tutar bedeli mevcuttur.

Sipariş Ettiğimiz Ürünlerin Toplam Tutarı İle Tarafıma Teslim Edilen Ürünlerin Toplam Tutarı Arasında Fiyat Farkı Oluştu, Bu Fiyat Farkı Neden Kaynaklanmaktadır?

Online Sipariş verdiğiniz ürünler arasında bölgenize uygun teslimat mağazamızın stoğunda bulunmayan ürünler yerine verilen alternatif ürün/ürünlerin fiyatları, kg!lı/gramajlı ürünlerin gramaj farkları fiyat farklılıklarına neden olmaktadır. Bu durumda tarafınıza teslim edilen ürünlerin toplam tutarı faturanıza yansıtılmaktadır.

Değişim/İade İle İlgili Nasıl İşlem Yapıyorsunuz?

Destek hattımızdan Whatsapp aracılığıyla bize ilettiğiniz değişim/iade talebinize göre ürün/ürünlerin değişimi ya da iadesi en kısa sürede sağlanmaktadır.

Meyve, Sebze, Şarküteri Ve Et Ürünlerinin Seçimi Nasıl Yapılıyor?

Meyve, sebze, şarküteri ve et ürünleri siparişinizin hazırlandığı mağazada bulunan ürün reyonumuzdan Avcı Kapıda Market personelimiz tarafından en taze ürünler seçilerek hazırlanmaktadır.

Meyve, Sebze, Şarküteri Ve Et Ürünlerinin Teslimatını Nasıl Yapıyorsunuz?

Meyve, sebze ürünleri siparişinizin hazırlandığı mağazada mevcut olan ürünler içerisinde en taze ürünler seçilerek hazırlanmakta, şarküteri ve et ürünleri ise aynı özenle siparişinizde belirttiğiniz talebe göre ilgili reyon görevlisi tarafından hazırlanıp özel soğutmalı araçlar ile teslimatı sağlanmaktadır.

Sipariş Ettiğim Ürünler Mağazada Hazırlanıp Bana Teslim Edilene Kadar Soğuk Zincir’in Korunması Amaçlı Hangi Önlemler Alınmaktadır?

Online Siparişinizin hazırlandığı mağaza içerisinde toplanan Soğuk Zincir Ürünleri, teslimat araçlarımıza yüklenene kadar -18 derecedeki dondurucu dolaplarda muhafaza edilmekte ve teslimatı sağlanmaktadır.

Avcı Kapıda Benim Bulunduğum Bölgeye Teslimat Yapıyor Mu?

Avcı Kapıda İzmir ilinde hizmet verdiği bölgeler Karabağlar ve Gaziemir bölgesidir.

Siparişimin Teslimatını Nasıl Yapıyorsunuz?

Avcı Kapıda’dan oluşturduğunuz siparişiniz, belirttiğiniz notlar/tercihleriniz göz önüne alınarak özenle hazırlandıktan sonra, seçmiş olduğunuz teslimat adresinize Avcı Kapıda araçlarımız ile Avcı Kapıda ekibi tarafından teslim edilmektedir.

Siparişim Neden Bana En Yakın Mağazadan Gelmiyor?

Avcı Gıda mağazalarımızın tamamı Avcı Kapıda mağazası olarak hizmet vermekte olup, siparişiniz teslimat bölgenize göre görev tanımı yapılan Avcı Kapıda hizmeti veren mağazamızdan yönlendirilmektedir.

Siparişimi Avcı Kapıda’dan oluşturup Mağazalarımızdan Teslim Alabilir Miyim?

Mağazadan Teslimat hizmeti için sipariş onay aşamasında, sipariş notu kısmına hangi mağazamızdan teslim almak istiyorsanız o mağazayı belirterek “Mağazadan Teslim Almak İstiyorum” şeklinde yazabilirsiniz.

Detaylı bilgi için Destek hattımıza Whatsapp’dan ulaşarak yardım alabilirsiniz.

Mağazadan Teslimat İçin Siparişimi Nasıl Oluşturabilirim?

Mağazadan Teslimat siparişi oluşturabilmek için;

1- Sipariş onay aşamasında “Sipariş Notu” bölümüne teslim almak istediğiniz mağazayı da belirterek “… Mağazasından Teslim Almak İstiyorum” yazabilirsiniz.

2- Siparişinizin teslim alınacağı saat aralığını da belirttikten sonra ödeme yönteminizi seçip siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Teslimat Saat Aralıkları Nelerdir?

Siparişinizi onayladıktan sonra ortalama 2 ya da 3 saat içerisinde siparişinizde belirttiğiniz adrese teslim edilir. Ortalama Teslimat Süresi mağaza durumuna ve trafik yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir.

Oluşturduğum Siparişimin Teslimat Saatini ve/veya Teslimat Gününü Nasıl Değiştirebilirim?

Avcı Kapıda üyelik girişi yaparak “Siparişlerim” menüsünden siparişinizi bitirdikten sonra Destek hattımızdan Whatsapp aracılığı ile değişiklik işleminizi yapabilirsiniz. Teslimat günü değişiklikleri için, teslimatı istediğiniz günün fiyatları temel alınarak istediğiniz saatte teslimat yapılmaktadır.

Oluşturduğum Siparişimin Teslimat Adresini Nasıl Değiştirebilirim?

Avcı Kapıda üyelik girişi yaparak “Siparişlerim” menüsünden siparişinizi bitirdikten sonra Destek hattımızdan Whatsapp aracılığı ile değişiklik işleminizi yapabilirsiniz.

Siparişimi, Sipariş Formunda Belirttiğim Bilgilerden Farklı Olarak Başka Bir Kişiye ya da Adrese Teslim Ettirebilir Miyim?

Siparişiniz, siparişinizi oluştururken teslimat adresi sayfasında giriş yaptığınız bilgilerde bulunan kişi ve/veya adrese teslim edilmektedir.

Siparişin Teslimatı Sırasında Evde Yoksam Nasıl Bir İşlem Yapılıyor?

Avcı Kapıda üyelik bilgilerinizde bulunan irtibat numaranızdan siparişiniz hakkında bilgi verilmektedir. Siparişinizin teslimatı ile ilgili bizimle Destek hattımızdan Whatsapp aracılığı ile iletişime geçebilirsiniz.

Teslimatım Geciktiyse Ne Yapmam Gerekiyor?

Siparişinizin teslimat durumu ile ilgili Destek hattımızdan Whatsapp aracılığı ile durumunuzu görüşebilir, konuyla ilgili kolayca bilgi alabilirsiniz.

Teslim Edilen Siparişimde Eksik Ürün/Ürünler Olduğu Takdirde Nasıl Bir İşlem Yapılmaktadır?

Destek hattımızdan Whatsapp aracılığı ile irtibata geçerek siparişinizdeki eksik ürün bilgisini paylaşmanız durumunda, eksik ürün/ürünleriniz en kısa süre içinde adresinize teslim edilmektedir.

Siparişim Evin Kapısına Kadar Teslim Oluyor Mu?

Evet, Avcı Kapıda siparişleriniz, siparişinizde belirttiğiniz adresinize Avcı Kapıda araçlarıyla, Avcı Kapıda Market görevlilerimiz tarafından teslim edilmektedir.

Dondurulmuş Ürünlerin Teslimatını Nasıl Yapıyorsunuz?

Siparişinizin hazırlandığı mağaza içerisinde toplanan Soğuk Zincir Ürünleri, Sanal Market araçlarına yüklenene kadar -18 derecedeki dondurucu dolaplarda muhafaza edilmekte, teslimatı özel soğutuculu Sanal Market araçlarımız ile sağlanmaktadır.

Avcı Kapıda Siparişleri İçin Teslimat Ücretleri Nasıldır?

Siparişleriniz için alınacak servis bedelimiz 150 TL ve altı tutarında olan siparişlerinizde 9,90 TL (KDV dahil), 150 TL ve üzeri tutarında olan siparişlerinizde ücretsiz teslimat yapılmaktadır.

Avcı Kapıda Fiyatları İle Avcı Gıda Mağazalarında ki Fiyatlar Aynı Mı?

Evet, Avcı Kapıda fiyatları ile Avcı Gıda mağazaları fiyatları aynıdır.

Avcı Gıda Mağazalarındaki Kampanyaları Avcı Kapıda’da Nasıl Takip Edebilirim?

Avcı Gıda mağazalarındaki ve Avcı Kapıda’da ki tüm kampanyaları Avcı Kapıda Ana sayfamızda bulunan “İndirim Avcısı” bölümünden takip edebilirsiniz.

Poşetlerden Neden Ücret Alınıyor?

1 Ocak 2019 tarihi itibari ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın mevzuatı gereği plastik poşetler ücretli olmuştur ve poşetlerin asgari 25 Kuruş ücret karşılığı verilmesi zorunlu hale gelmiştir. Yasa kapsamında Avcı Gıda Mağazaları ve Avcı Kapıda’da da ücretli poşet uygulamasına geçilmiştir.

Siparişlerimde Poşet Miktarını Ve Ödeyeceğim Tutarı Nasıl Belirliyorsunuz?

Siparişinizi hazırlarken, ürünlerinizin güvenle teslimatını gerçekleştirecek kadar poşet kullanıyoruz. Poşetlere ne kadar ödeyeceğiniz siparişinizin miktarına göre değişkenlik gösterecek ama sizden sadece kullanılan poşetlerin ücretini tahsil edeceğiz. Örneğin 3 poşete ihtiyaç varsa 75 kuruş ödüyorsunuz. Toplam poşet ücretini teslimat sırasında faturanızda görebilirsiniz.

Siparişim İçin 2 Poşet Yeterliydi Ancak 3 Poşet İle Teslim Edildi. Neden Fazla Poşet Kullandınız?

Siparişlerinizi gıda güvenliğine uygun olabilmesi adına, ürünleri gruplarına göre sınıflandırarak ayrı ayrı poşetliyor ve en uygun şekilde sizlere teslim ediyoruz.

Poşeti İade Edebiliyor Muyum?

Poşetlerimiz barkodludur ve sizin satın aldığınız-kullandığınız bir poşetin tekrar satışı yapılamayacağı ve geri dönüşüme girmesi gerektiği için iade prosedürümüz bulunmamaktadır.

Siparişlerim Tek Poşet İçinde, Sıkışık Bir Şekilde Geldi. Nasıl İşlem Yapılacaktır?

Gıda güvenliği gereği birbiriyle yan yana durmaması gereken bir ürün bulunuyorsa doğayı kirletmemek adına uygun olan adette poşetle siparişlerinizi hazırlıyoruz.

Meyve Sebze Gibi Ürünlerin Poşetlerinden Ücret Alınacak Mıdır?

İlgili yasa kapsamında çift kat kalınlığı 15 mikron ve altında olan 500 x 300 mm ebadından küçük saplı sapsız poşetlerden ücret alınmayacaktır. Meyve ve sebze poşetleriniz bu kapsama girdiği için ücret alınmayacaktır.

Ben Plastik Poşet Kullanmak İstemiyorum, Farklı Bir Çözüm Öneriniz Var Mıdır?

Hali hazırda siparişlerinizi en iyi koşullarda teslim edebilmek için plastik poşetleri kullanmaktayız. Bununla birlikte alternatif çözüm yoları üretebilmek için çalışmalarımız devam etmektedir.

Destek Hattınıza Nasıl Ulaşabilirim, Çalışma Saatleri Nelerdir?

Destek hattımıza haftanın ger günü 10:00-19:00 saatleri arasında 0552 735 10 10 numaralı telefona Whatsapp aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

 

 

Size neler sunuyoruz?

Market alışverişini hızlı, kolay ve keyifli bir hale getiriyoruz.

En iyi fiyat ve indirimler

Market alışverişlerini kapıda kredi kartı veya kapıda nakit olarak yapabilirsiniz.

Geniş ürün yelpazesi

Zengin ürün çeşitliliği ile hizmet vermekteyiz.

Sanal alışveriş

100 TL ve üzeri alışverişlerde kapıya teslimat.

Ücretsiz ve hızlı teslimat

Avcı Gıda marketlerinde olan tüm ürün ve hizmetler, kaliteden ödün vermeden aynı gün içinde ulaştırılmaktadır.

%100 memnuniyet garantisi

Avcı Gıda, marketlerinden alışveriş yapmanın ayrıcalığı ve sağlayacağı kolaylık ile müşterilerinin yaşam kalitelerini arttırmayı hedeflemektedir.

Büyük indirim fırsatları

Günlük indirim fırsatları ve esnek ödeme imkanları ile hizmetindeyiz.